Watch Stats 1.2.9 by Matej Koval

Miks vaktsineerimist peetakse ohtlikuks?

PDF
( 0 Голосов: )

(Kärt Ulman, november 2002)

Olen ajakirjanik, elan New Yorgis. Vaktsineerimisteemaga hakkasin tegelema pärast oma kolmanda lapse sündi, kui teda Ameerika seaduste kohaselt ähvardas kohustuslik vaktsineerimine. Mis ma oma uurimistöös leidsin, jahmatas mind tõsiselt ja muutis täielikult minu suhtumist kaasaegsesse meditsiini.
Alljärgnev ongi lühikokkuvõte vaktsineerimise ohtudest ja vasturääkivustest, juhatades kätte ka allikad, kust iga vanem võib oma isiklikus uurimistöös edasi minna.

HIV viirus ei põhjusta AIDS-i? (Aids Hoax Ten Reasons)

PDF
( 0 Голосов: )

Film on 2 tundi pikk ja ingliskeelne. Soovitan filmi vaadata kõigil, sest tänapäeva maailmas on HIV-i ja AIDS-i temaatika meid kõiki puudutav. Kas siis otseselt isikulikuliselt või kaudselt mõne järjekordse tele- või välireklaami kampaania kaudu. Miks seda tehakse? Võib see olla üks hästi läbi mõeldud ja ülemaailmse võrgustiku loonud ravimitootjate must äri, mis sai alguse Ameerikast ja baseerub valedel ning hirmul? Kas see on viimaste aastakümnete legaalne holokaust? Analüüsige ja mõelge sellele ning otsustage ise..

Aidsidissidendi tähelepanekud

PDF
( 0 Голосов: )

Farmaatsiafirmade lõa otsas olev meedia varjab aidsi tegelikku olemust, kirjutab noor maailmarändurist eestlanna. Rasket tõbe ei põhjusta mitte HI-viirus, vaid hoopis inimeste ennasthävitav eluviis ja liigne ravimite pruukimine.

AIDS – ülemaailmne pettus

PDF
( 0 Голосов: )

 

Сейчас на сайте

Сейчас 45 гостей онлайн

C тебя не убудет